Videti jedan post
Star 30.09.2019, 18:20   #82
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Danas je bila neka prezentacija kod mene u komsiluku, ja posto sam u toj radnji kupio S770 a gledao sam i SX700 bio sam pozvan. Probao sam Tyros 5 i za mene posle psr serije stvarno je dirka i izrada mnooogo bolja i taman sam hteo da kazem j..es SX daj da uzmem Tyrosa makar cetvorku kad covek kaze a sad da vidis kako radi SX900. Luda sprava skroz. Dirke perfektne (nisam svirao top modele pa bas i nisam neki poznvaoc dobre dirke), mekane..ma klasa bas, a instrumenti..ja je svirao dva sata, skoro ko semplovi, ali kad spojis right 1 i right 2 pa jos i 3 ( ja na S770 imao samo dva) tu su mogucnosti neogranicene. Ima u sebi Europe, Latin i Afrika i Oriental pack i dovoljno kombinacija da napravis sve sto zamislis. Ne bi bilo lose da se ubaci i neki sempl ali cak i bez njih opasna masina. Covek kaze prima i semplove direktno na USB ne mora da se koristi YEM, ali moguce je i da se nismo dobro razumeli i da je mislio samo na klasicne instrumente, na Nemackom je bila prezentacija pa se bas i nismo najbolje razumeli. Oni se kunu u nju...pored Genosa je sva onako jadna jer je Genos svemirski brod ali pored Pa 1000 i ostalih korgova bas izgleda mnogo ozbiljnije a i za toliko se bolje cuje. I da sad ne bude da pametujem i korg je super ne kazem, ali ovo je meni klasa iznad onih Pa1000 i Pa700 koje skoro da niko nije ni pogledao. Kazu mali Genos a ima i neke opcije vise, ne znam ali moram da je kupim mnogo je mocna.
psr je offline   Reply With Quote