Videti jedan post
Star 05.02.2008, 00:49   #36
jeftabgd
Belaj boy
 
Registrovan/a dana: 16.01.2008
Mjesto: Beograd
Postovi: 654
Downloads: 534
Uploads: 18
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 70 puta u 56 Postova
Instrumenti: Korg Pa-800,Dallape,Guerrini.
Interesi: sakupljanje mp3,narodna kola
jeftabgd ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
jeftabgd pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Slazem se sa svim predhodnim kritikama na racun midi-fajlova.To izbacite ako hoce da pravi ritam od fajla uzme to lepo od ******************** pa pravi ritam na Style Worksu,a svi koji se ozbiljno bave ovim poslom to vec znaju tako da nece biti problema.Moji predlozi su sledeci: 1.Da svi clanovi foruma ostave sto potpuniju identifikaciju(ime,prezime,adresa,tel.mob.i fix.vrsta muzike kojom se bavi,instrumenti koje poseduje).Desilo mi se vise puta da bi nekog kontaktirao ili u vezi neke prodaje-kupovine pa onda ukapiram da je covek daleko 10000km,pa mozemo samo da saljemo mailove jedan drugom i nista vise od toga.2.Neko okupljanje clanova koji zive relativno blizu radi upoznavanja,razmene raznih informacija,trgovine itd.Koji lokali su dobri za rad bez obzira gde se nalaze(ja sam radio uglavnom po Evropi)a nisam nikad prihvatao pozive za Kanadu,USA i Australiju jer sam cuo lose stvari za te gazde.Nazalost u nasem poslu ima pedera kolko ne treba.3.Clanovi koji zive u USA,Kanadi i Australiji da pisu vise o lokalima,gazdama,ciframa koje mogu da se zarade itd.4.Bez namere da nekog reklamiramo ali zasto ne bi ostavili sajt,adresu i tel.od nekih radnji za instrumente ako neko provali da je nesto povoljno sa cenom.Isplati se voziti 300-500km ako ces da nadjes jeftinije neku spravu za 600-700e,a razlika u cenama sigurno postoji.poz.Jefta.

Promijenjeno od Vaxter (05.02.2008 u 01:13 sati) Razlog: Reklamiranje je najstrozije zabranjeno!!!
jeftabgd je offline   Reply With Quote