Videti jedan post
Star 02.12.2023, 22:47   #7
Vlado
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 16.01.2012
Mjesto: HR - Picok
Postovi: 39
Downloads: 0
Uploads: 17
Rekao HVALA: 21
Zahvalili mu 6 puta u 5 Postova
Instrumenti: SX700, MOXF6
Vlado befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
Druga je stvar što se "kod nas", a i šire, događa copy/paste lošeg materijala koji je složen neprofesinoalno pa se da iskoristiti do neke mjere.
A kako do "dobrog" materijala koji je složen "profesionalno"?
Evo moj put (kakav god bio pa bio):
1. iskoristio sam sav materijal od aranžera koji se da iskoristiti
2. kupio sam set (i nije mi žao), prosijao i ostavio što mi je interesantno, vrijedno i po mom mišljenju kvalitetno
3. nabavio materijal zamjenom sa drugim kolegama sa istim problemom ili dodatnim skidanjem

Sve troje traži sjesti i zagrijati stolac. Do sada se nisam ozbiljnije bavio slaganjem, ali krećem sa prelaskom na sx.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Tomy Pokaži Post
Za to postoje playliste. Ista reg. banka samo drugi naziv pjesme u playlisti.

Poslano sa mog Redmi Note 10 Pro koristeći Tapatalk
Hvala na savjetu.
Mislio sam, bio bih brži sa prebacivanjem sa npr 5. na 6. registraciju u istoj banci za sličnu pjesmu sa minimalnom izmjenom.
Ali onda nemam intro na 1 i sve ostale postavke na registracijama 2 na dalje za tu drugu pjesmu.

Tvoj pristup je ipak bolji.

Kako onda povezati dvije pjesme a da druga ne krene od INTRA kad se odabere sa play liste jer mi to ne odgovara?

Kad tu drugu pjesmu sviram kao solo pjesmu od početka, pozovem ju sa play liste i ako nije na registraciji 1 (gdje bih si postavio uvijek INTRO) prebacim ju dodatno na 1 i startam?

Promijenjeno od Vlado (02.12.2023 u 23:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Vlado je offline   Reply With Quote