Videti jedan post
Star 30.08.2011, 11:13   #685
mojkarma
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 14.04.2009
Mjesto: Varaždin, HR
Postovi: 217
Downloads: 6
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 35 puta u 32 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G8 + ARX03 BRASS
Interesi: glazba, paragliding
mojkarma befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja osobno uopće ne koristim favorite funkciju jer nakon detaljnije analize zapravo više gubim s njom nego što dobivam.
Radije sviram isključivo u live modu iz više razloga:

U live modu imam mjesta za do 512 setova (naspram 256 u favoritima)
Također, u live modu imam pregled gdje su mi split točke i do koje zone svira određeni zvuk, a vidim i status svih kontrolera i šibera pa uvijek znam koji šiber kontrolira glasnoću kojeg dijela live seta. Pored toga, u live modu jednostavno za svaki live set mogu odrediti neku drugu funkciju za padove. Da mi uključuju ili isključuju pojedine zvukove ili da pomoću njih sviram neke semplove, uvode u pjesme, zvučne efekte i slično. Kad trebam promijeniti na neki drugi live set, jednostavno stisnem tipku "numeric" i otipkam broj izravno pomoću padova. Pritisnem ponovo "numeric" da isključim funkciju i padovi dalje funkcioniraju onako kako sam isprogramirao za taj live set.
U favoritima ne vidim ništa od statusa kontrolera, niti vrijednosti šibera, a ako padove koristim još za jednostavnije biranje, onda sam i njih izgubio za bilo koju drugu funkciju. To mi nije vrijedno te funkcije.
Jedina prednost bi bila što se mogu učitati tekstovi i prikazati u favorite modu. No tekst se može učitati samo za cijelu banku. A u tom slučaju ionako ne vidim cijeli potrebni tekst ili memo za određenu pjesmu pa moram još skrolati gore dolje po ekranu dok ne nađem traženo. Puno muke, a malo koristi.
mojkarma je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio mojkarma za ovaj koristan post:
zekicejn (30.08.2011)