Videti jedan post
Star 06.03.2008, 09:32   #18
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Pozdrav kolegama,a posebno cincilatoru...Evo sad sam neki dan gledo firmu SAMSON...Ona je počela da prave "prave" kopije Shure-ta...Evo u Trgovini (ne smem da pominjem imena zbog zašštite),u Ljubljani imo sam priliku da vidim njihov "asortma" mikorofona...i ne znam sam jeli to stvarno "jeftiniji" shure il je to pasje maslo...Na primjer Samson Q8 potpuno izgleda ko beta 58A a i u trgovini 100% tvrde da nema apsolutne razlike među njima,kako po karakteristikama,tako i po kvalitetu.Tu je onda Samson R-21 koji vjerovali ili ne POTPUNO isto izgleda ko Sm58...I opet tvrde da je to isto sve kao i legendarni Sm58 s tim,da je samo razlika što piše Samson...E kod brezžičnih (gledam da nabavim jedan solidan) pojavi mi se njihov Samson Stage55 HH SYS W Q7 model,koji je isti kao MIKROFON SHURE BETA PGX,čak i da su im iste karakteristike...E ta firma ima na embalaži napisano (Made in China)...Jel to stvarno kopija Shure-ta,jel su stvarno iste karakteristike i jel to stvarno Shure za manje para ko što mi ovaj prosipa priču...Cjene su jako smješne (Q8-90eur,R-21__30eur!?!,Stage55-160eur)---Ako ko zna,javite se ovo je otvorena tema....(na Cincilatora još ekstra računam)...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote