Videti jedan post
Star 09.09.2021, 14:36   #5
MikiB
Vredan član društva
 
MikiB's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.10.2008
Mjesto: Vojvodina
Godina: 42
Postovi: 253
Downloads: 1416
Uploads: 55
Rekao HVALA: 77
Zahvalili mu 37 puta u 36 Postova
Instrumenti: Tyros 4 Black & Motif XF
Interesi: muzika
MikiB befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
MikiB pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja ga imam skoro mesec dana,odradio oko 10 svirki..2 su bile bas sa puno ljudi,i nisam izgubio vezi ni jednom..inace mixeta je extra..lako se namesta,koristim Ipad Air,i kazem ti nije bilo nikakvih problema..koristim je sa snagasem Dynacord SL1200 i kutijama RCF 325i..mislim da je dobra kombinacija..klavijature i mikrofon mi nikad nisu bolje radile😀..po meni jedina mana(sto ne znaci da je los,ili lose) sto je Delay stereo..Malo mi cudno kad šeta levo desno,ali nije to nista strasno..ima i Mono Delay ali samo na dva kanala...Main Eq nisam ni dirao,a i nebi dobio nesto specijalno,jer radimo na 2 kutije..sto ne znaci da ga necu upotrebiti,samo za sad mi je ovako ok..Mirkofon koristim Shure SM35,i radi mi extra..imao sam pre digitalne mixete,Yamaha 01V i 01V96,i uvek se desavalo da mi Vu metri idu u crveno,dali po kanalu ili master..sa ovom mixetom ne dolazi ni do zutog...imas svaku preporuku od mene za ovaj mix..sto se tice pucanja veze,mislim da neces imati problema uopste,jer ima 5ghz Wifi..jednom sam cak zaboravio antenu da stavim,i radila je normalno.
MikiB je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio MikiB za ovaj koristan post:
palas (29.12.2022)