Videti jedan post
Star 31.08.2021, 15:52   #5
megane
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.08.2013
Postovi: 161
Downloads: 165
Uploads: 1
Rekao HVALA: 91
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
megane ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pozdrav, ja mislim da je to sa muzikom ovako da oni koji nema pare za "pravi" band sa bubnjarom, i onako tamo bubnjar ne bi imao posla,pa se takvi bubnjar ljuti bez veze, ali posla ima OMB sa svojim aranžerom. Mnogim aranžeristima njihovi aranžeri ili ponekad midi file zvuče užasno i loše da loše ne može da bude, mada ima i izuzetaka, jednom je u Budvi v crnoj gori svirao neki ONM bosansku muziku i njegor roland e 50 zvučio je vrlo vrlo dobro. ali da se vratimo temi, bandi sa bubnarom su druga, klasa i imajo veče svirke i bolje plaćene svirke, tako da je tržište podeljeno. Nema potrebe da se bubnjari ljute. več 40 godina balkan je u krizi, novaca nema ni za hleb i pivo ponekad, kamo li da naruči dobro muziko od najmanje 4 muzičara koji imaju u sastavu i bubnjara. ALi ko ima pravo uvo ipak on naruči band sa bubnarom. Ja bih isto. ne mogu da slušam aranžera, mada ga i sam sviram, imam tri aranžere. Roland g 8000, roland G 1000 i novog Korga PA 700, ali nije to to. Bubnar i rock kitarista basist možda i kljava to je prava muzika. Toliko od mene i moje mnenje i pozdrav.
megane je offline   Reply With Quote