Videti jedan post
Star 28.11.2017, 21:09   #2
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

klasicna boljka za mnooogo novih primeraka iz QLX serije....baci pogled na frekfenciju, ako je preko 650-650 mx pravice problem, jer se navodono poklapaju frekfencije sa nekim obliznjim tornjevima koji emituju 4g mrezu, i onda dolazi do prekida u signalu...o tome imas ponesto pisano i postranim forumima, citao sam, ali sam kokretno ovu pricu cuo od nasih ljudi i nekoliko prepordavaca shure mikrofona...Elem kazu da je u inostranstvu gde je 4g mreza vec prilicno razvijena i raspostranjena, Shure zbog ovog problema, prekinuo proizvodnju i povukao iz prodaje mikrofone sa tom frekfencijom oko 900 mhz koja najvise pravi probleme, pa ih jedino jos ovde uvaljuju kod nas na brdovitom Balkanu, jer kao i obicno kaskamo za celim svetom, kao i ta pokrivenost 4g mrezom, pa taj mikrofon sa tom frekfencijom cas radi dobbro cas ne, tj, ima prekide u signalu...Elem tvoj mikrofon je savrseno ispravan, samo mu podneblje ne odgovara...Recimo u Juznoj Africi sigurno ne bi imao problema Elem, mozda sam se ja ovde izlupao, ali to je prica koju sam delicmicno procitao na jednom stranom forumu, a delimicno cuo od vise ljudi ovde, pa samo da prenesem...Pozzz
Milan$ je offline   Reply With Quote