Videti jedan post
Star 13.10.2013, 08:23   #18
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Samo da naglasim... DELL otkazao sa radom nakon nesto vise od nedelju dana. Korisno za one koji ce ga kupovati. Pri startovanju pali se samo lampica levo... ne diže sistem, ne ulazi ni u bios. Ventilator ( verovatno procesora, a mozda i napajanja) cuje se da radi. U tom stanju stoji u nedogled. Ventilator se cuje da radi ALI sve vise i vise se pojacava brzina ventilatora i to je sve. Nista na ekranu. Mrtvo. Imam nameru danas da idem da im vratim i da uzmem Lenovo G500, mada je isto intelov procesor i grafička. Bruka i sramota za dell. Lepo pise na pozadini laptopa , Country Serbia. Jasno kao dan. Sto bi rekli vise srece drugi put. Znam samo da necu prostati na popravku. Iskljucivo zamenu makar makar uz doplatu za drugi.... Kad poludim uzeću Asus ili Acer.
Dodato:
Negde sam pročitao post da je decko imao isti problem... savetovali su ga da izvadi bateriju i skine naravno sa napajanja - punjača, ostavi tako 20-tak minuta i da vrati . Kaže da je proradilo. Ja nisam sada kuci da proba isto ali ajde ... videcemo i to. U svakom slucaju voleo bih da cujem vase misljenje.....
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (13.10.2013 u 08:35 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rolandx je offline   Reply With Quote