Videti jedan post
Star 05.08.2019, 16:19   #19
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 836
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Tyros 5 kupljen nov u maju 2017-te. A ovo su slike od prosle godine. Bice da je mozda bio neki problem u HD-u ili u semplovima jedino mi je to logicno. Od nove godine nisam imao problema osim sto mi nekad prikaze poruku kada ga upalim da pedale ne rade kako treba i ako nisam priključio ni jednu pedalu. Moram samo dodati da mi se to desilo svega 5 puta za 2 godine koriscenja.

A sto se tice SX serije nisam uopste iskljuciv po tom pitanju. Opet kazem ako je izrada kvalitetna, tasteri i dirke zadovoljavajuci mozda se i nadje u mom posedu. Jer mi dosta svari odgovara, kao sto je touch screen, 4 izlaza, 3 Upera manjih dimenzija. Dodeljivi tasteri. Jos ako bude mogucnosti pravljenja terci. Pun pogodak. Sto se tice dzojstika vec sam navikao na Tyrosove tockice, za 13 godina koriscenja yamahe[emoji4], tako da mi nije to nesto potrebno. Za sada ne menjam mog T5 ni za sta. Volim taj sound i nema sanse da naviknem na drugi brend. Da napomenem imam u svom posedu i Korg pa4x vec par meseci ne mogu dobiti taj taj osecaj sirine zvuka i topline. [emoji173]

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока
Dodato:
@Romario

Mozes snimiti registraciju ali ne možeš je trajno sacuvati. Tj ne možeš banku sacuvati. Isto i ostale stvari mozes editovati instrument ali ga ne mozes sacuvati. A kada dodjem kuci mrsko mi upaliti odmah klavijaturu, jbg vec godine stigle, sutra dan sam vec zaboravio sta sam hteo da promenim. [emoji16] .

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Promijenjeno od dmmacak (05.08.2019 u 16:24 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
dmmacak je offline   Reply With Quote