Videti jedan post
Star 15.01.2012, 13:20   #27
dominik
Vredan član društva
 
dominik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 20.07.2007
Postovi: 160
Downloads: 761
Uploads: 36
Rekao HVALA: 2
Zahvalili mu 18 puta u 18 Postova
dominik befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Iskreno, podržavam sve ovo! Znači sve pohvale!
Obrazloženje, kad sam saznao za ovu stranicu, bilo je to prije par godina, svaki čas svog slobodnog vremena sam visio na ovoj stranici, bila je odlična ekipa, puno dobrih tema i savjeta od ljudi i muzičara koji su dugo u ovom poslu,a da ne pričam o dobrim demo-uživo snimcima, gdje si takodjer puno toga mogao saznati, pitati, popraviti svoj "sound" itd,itd.... medjutim s vremenom sam uvidio da tih ljudi više nema ili jako rijetko navraćaju na ovu stranicu i nemaju više živaca ni volje odgovarati na jedno te isto pitanje po 100 puta! A kao i meni i tim članovim je više dosadilo čitati postove kao npr.: kako skinem ovo, zašto ne mogu skinuti ono, ajd pošalji mi to na mail, koliko postova treba da mogu skidati i tako u nedogled.......a da ne pričam, kao što je već i netko spomenuo, da se na postove koji su par godina stari odgovara sad?! samo da bi se skupili nekakvi postovi i da bi mirno mogao skidati materijal!!!
Nadam se da će ovo spriječiti takve stvari, nedavno sam i ja "buknuo" na jednog novog člana koji je kao postavio neki "set", odnosno jedan user i jedan performance sa dvije boje i postavio pitanje mogu li sad i kako skidati!!!Hahahahaha, nisam se mogao suzdržati, iako to nije moj posao, a da mu ne kažem da je to jako žalosno što je uradio! Jer neki misle da su glupani tu, da će netko svoj rad ostaviti a oni ga samo pokupiti..... Katastrofa!
Ne kažem, i ja sam po neki put žicao nešto, al sam se i trudio pomoći drugima i na nekakav drugi način koliko sam mogao. Na kraju, nadam se da će opet ekipa stara biti tu i da ćemo čitati ozbiljnije i konkretnije stvari!
Lijep pozdrav
dominik je offline   Reply With Quote