Tema: Upozorenje!
Videti jedan post
Star 29.02.2008, 11:39   #21
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard ...Vratio se iz mrtvih...

Pozdrav kolege!
Da se sav radostan obratim i saopštim da mi je PA1X poslije mnogih traumi i muka konačno proradio...Eto samo čekam da se malo zagrije pošto je bio napolju i da ga krehnem ko nekada...Opravak javno rečeno,košto je 170eur!?!...za neke je to velika para,i za mene je ali za tako skup instrument i to sam moro da dam...Naime skoro četvrtinu elemenata iz PowerSupply unitu se je moralo zamjeniti jer su pregorjeli ilio su bili u kratkom kontaktu...Kako su to djelovi "preciznog" ranga,i cjena im je visoka,a još i nisu dostupni svuda na tržištu...Najskuplji je bio FET tranzistor koji služi za stabilizaciju napona (tako mi serviser reko)...Skratka,skupa lekcija,ali bar znam da mi sad klaviatura radi ko što treba i tek sad ću znati da ga čuvam...Ne ostavljajte instrumente nigdje ako ne morate,jer i ja sam bio taki dok mi se ovo nije desilo...Eto da podjelim radost s kolegama i čuvajte svoje mašine,bez njih bi bili tukci ko šta sam bio i ja...Pozdrav!
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote