Videti jedan post
Star 30.09.2019, 21:03   #167
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.158
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Moj dobar prijatelj je do prije godinu dana svirao na DXR12. Formacija je OMB ili duo po potrebi. Svira urbanu glazbu, od domaćeg pop-rocka pa do soula. DXR12 je mijenjao isključivo zato jer sama za sebe nema pokriven bas spektar, a vokal mu je bio proštar i nije ga mogao postaviti kako očekuje. Btw. ima PowerMate 2 ... ne pitajte me zašto je tako. Dodatna bas kutija bi mu stvarala problem za transport, i naravno, dodatni trošak. On je oduševljen ovim zvukom i kaže da je to druga dimenzija sounda od onoga što je imao prije.

@AlenP, samo prenosim njegova iskustva i ne želim oponirati tvom razmišljanju. Ako dođeš u situaciju da želiš kupiti nove kutije i dalje bude postojala dilema MAUI vs. DXR, obavezno napravi A-B test i (tek) onda odaberi ono što tebi odgovara. Inaće, drago mi je da su tvoji dojmovi pozitivni i da je MAUI kod još jednog ozbiljnog muzičara dobio dobru ocjenu s posebnim naglaskom na "ispeglani" sound. Ako ćeš imati priliku svirati još koji put, i ako će biti mjesta na bini, obavezno kutije stavi bočno iza sebe udaljene na 2-3 metra. To je idealna pozicija da još bolje čuješ ono što iz njih izlazi. Btw. bas ima 3x6,5"

Promijenjeno od casper (30.09.2019 u 21:04 sati)
casper je offline   Reply With Quote