Tema: Windows 8
Videti jedan post
Star 18.11.2013, 20:49   #68
rolandx
Stvarno kod kuće
 
rolandx's Avatar
 
Registrovan/a dana: 23.12.2012
Mjesto: Okolina Kolonije
Postovi: 1.057
Downloads: 159
Uploads: 12
Rekao HVALA: 58
Zahvalili mu 177 puta u 164 Postova
Instrumenti: Korg Pa600, Yamaha MotifXS6, Yamaha EMX5000, EV1503, Shure PG30...
Interesi: Druženje, muzika....
rolandx ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Koliko se sećam, na classic shell mi je vraćao metro mod pritiskom tastera windows na tastaturi ili tako nešto slično,... pa me je nerviralo, a i ikonica start menija koliko znam ne može da se promeni, što me je jako nerviralo, ko da radim u naftnoj kompaniji. Inače na Iobit-u koji je takodje free, metro mod se aktivira tek iz start menija... tako da ga je na taj način izolovao. Nisam primetio neka odstupanja sa iobit-om, doduše nisam puno ni čačkao sa shell-om. Ma još malo pa će se osmica vratiti na stari dobri izgled sedmice ( lepše malo nadam se... čisto da nije monotono), nadam se u novoj osmici da će biti omogućem taj mod. Kada već pravi skin ko kako hoće , zašto ne bi i microsoft? Baš me čudi da nisu već napravili ili možda i jesu?
Dodato:
Može li mi neko pojasniti tu stvar sa ključevima za windows. Mogu li ja da uzmem originalni CD windowsa i da samo ključ kupim za instalaciju od ovlašćenih dilera, bi li me to izašlo jeftinije? I kako uopšte rade u prodavnicama kada ti prodaju laptop sa windowsom, da li dobijaš CD ili ga oni instaliraju i CD zadrže za sebe ili pak kupac dobija CD sa ključem - neotvoren?
__________________
PRE PUŠTANJA JEZIKA U POGON, OBAVEZNO PROVERITI DA LI JE MOZAK UKLJUČEN.

Promijenjeno od rolandx (18.11.2013 u 21:34 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
rolandx je offline   Reply With Quote