Videti jedan post
Star 10.06.2021, 01:35   #3
Semčo1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.01.2020
Postovi: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Semčo1 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pa hvala na trudi i lijepom odgovoru, probao sam ih na behnrigner digitalnu miksetu koja se steluje preko tableta, na dinacord 3 i na rcf live pad miksetu, malo sam ekseprimentisao kod drugara. Ja bih najverovatnije radio na neku rcf miksetu jer su mi rekli da najbolje sistem radi kad se spoje dvije iste marke. A i naravno zbog cene pa kasnije bih uzeo dinacord 3, a za prvu pomoc rcf. Razumijem sad i sve je ok da ne mogu dobiti ton kao Dzenan ali bih voleo da ton bude cist i lijep onako za uho, predhodno sam korsitio 12 tice pa nekako mi grupe sad 15 ke. A sad je jedina stvar sad je dilema izmedju 725 ili 735. Znam da je 735 veca klasa i skuplja, samim time i bolja kutija ali vecnia svetskih proizvodjaca vrhunskih kutija ne stavljaju tako velike drajvere kao rcf.
Sad razumijem da je sa vecim drajverom rezana na manje herca i vise ima srednjih ali ne znam kakva je stvar sa visokim tonovima koji se gube povecanjem velicine membrane drivera. Morao bih da ih korstim barem nekih nedelju dana da bi ih dobro ispitao a to nisam u mogucnosti. Sta mi predlazes za ljepsi i cisti ton 725 sa 2 inc driver ili 735 sa 3 inc driver ? Cuo sam da su 725 povucene iz prodaje, nzm da li je to tacno

Promijenjeno od Semčo1 (10.06.2021 u 01:45 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Semčo1 je offline   Reply With Quote