Videti jedan post
Star 05.06.2021, 04:32   #1
Semčo1
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.01.2020
Postovi: 12
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Semčo1 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard rcf art 725 ili 735

Zdravo, planiram kupiti dvije aktivne kutije rcf. Predhodno sam koristio ev zvucnike. Posto ev ima mali driver u odnosu na rcf a imao sam priliku kratko probati art 735 i nekako mi tupo zvuci posle ev zx4, naravno da je to mnogo bolja kutija i realnije zvuci ali za moj ukus tupo u visokim tonovima i nekako kao da ne otvara glas. Trebala bi mi neka kutija koja ima ciste srednje tonove i cisto radi sa obzirom da je 15 ka. Msm da bi mozda cistije radila 725 jer su manji driveri pa samim tim idu u visocije frekvencije, dok npr na 715 je mali drajver i nije to to, a na 745 je prevelik driver tako da je sa visokim tonovima jako slab. Sta mislite o Rcf 725 i kakvo je iskustvo vas koji ste probali pevati na pomenutim kutijama a ne oni koji se razumiju u sve a nisu probali te kutije. Slusao sam Dzenana Loncarevica i jako sam se odusevio kako cisto radi ozvucenje i ako ne znam koje je. Od prilike slican neki vokal bih da dobijem, naravno da ne moze biti kao kod Dzenana ni ozvucenje ni vokal samo eto da znate o cemu mislim zato bih najradije 725.
Semčo1 je offline   Reply With Quote