Videti jedan post
Star 30.05.2016, 22:19   #9
marioDX
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 20.02.2016
Mjesto: vinkovci
Godina: 39
Postovi: 53
Downloads: 0
Uploads: 2
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 9 puta u 8 Postova
Instrumenti: yamaha motif xs6, kurzweil pc3k6, korg pa80
Interesi: svirati dok sam ziv i uzivati u tome
marioDX ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

nema veze sto tajros ima 9 godina kad je to profesionalna sprava, top klavijatura yamahina u to doba.., ovo ostalo su iskreno igracke.. kakav s770, plasticni sintisajzer... najbitnije je kako to sve izlazi van na razglas i da se moze kvalitetno i profesionalno odraditi gaza.. tyros ima realni pristup zivoj svirci ., sa ekvilajzerom., sto ostale klavijature nemajo koje je naveo.. svaki segment svega se moze podesavati., da ne pricam o dsp effektima koji su odlicni i cak ih se tri moze koristiti za ritam sekciju... sklapanje ritmova sa SA zvukovima, i realniji drum kitovi od ostalih koje je naveo.. i naravno.. pojava na bini sa Tyros 3 itekako je vizualno privlacnija nego s ovim ostalim igrackama.. imao sam aranzera i korgovih i rolandovih i ketrona i yamahe.. roland ima same promasaje osim legendarne g600/800/1000 serije.. o korgu da ne pricam, sve ispod pa2/pa3x je tanko ajme.. ketron je vrhunski na razglasu al ga pregazi vrijeme.. yamaha mu je najbolji izbor.. ima materijala za nju a i niko se nikad nije pozalio na yamahu, ima svoj topli zvuk u tu nema price ali opet izbor je na tebi isprobaj si sve te klavijature uzivo i onda tek odluci.. mi ti dajemo tek osobna misljenja ;D
marioDX je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, marioDX, za koristan post:
Faze (02.06.2016), megane (07.06.2021)