Videti jedan post
Star 18.01.2007, 04:18   #16
Jugo
Drugar foruma
 
Jugo's Avatar
 
Registrovan/a dana: 24.12.2004
Mjesto: QC, CA
Godina: 51
Postovi: 92
Downloads: 253
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 3 puta u 3 Postova
Instrumenti: Korg PA 800/Roland Fr7
Jugo befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jugo pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Tema je zastarela, ali zasto je ne obnoviti!

Zovem se Jugoslav, imam 34 godine i zivim u Kanadi, a inace sam iz Sarvasa kod Osijeka. Kao klinac poceo sam rastezati moju prvu weltmeister-ku. Nesto malo kasnije sam si "priustio" settimio soprani od 120 basova, koja je i dalje u zivotu i funkciji, medjutim svira je moj ujak. Ja je nisam mogao poneti sa sobom. Od dolaska u Kanadu prebacio sam se na klavijature i trenutno mlatim po korgu PA 80. Do pre tri meseca svirao sam u dvojki sa jednim gitaristom, medjutim iz nekih samo njemu znanih razloga covek je prestao da svira. Trenutno radim sam i ne zalim se.... Za sada je dobro. Posto imam svoj posao (od kojeg zivim ) ne nerviram se ukoliko nema svirki... Kad uleti, uleti... Problem je naravno i mali broj nasih ljudi ovde... Evo samo primera... Prosli vikend sam imao svirku u Torontu koji je udaljen 720 km od mesta u kome zivim... Ali nema kukanja... Seda se u auto i prasi... Prica ko prezivi

Reg. sam clan vaseg sajta od decembra 2004. ali sam zaista retko pisao. Ono cime mogu da se pohvalim je to da sam vredno citao, tako da ispod mog imena moze da pise "Ovaj bas voli da cita" 8)

Izuzetno mi je drago da ovaj sajt i dalje postoji unatoc svim problemima koji su se desavali tokom godina. Isto tako se nadam da ce sajt nastaviti ovim putem (pozitivnim) jer samo tako mozemo da pomognemo jedni drugima.
Jugo je offline   Reply With Quote