Videti jedan post
Star 04.07.2008, 00:08   #25
hajro
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.02.2007
Postovi: 138
Downloads: 166
Uploads: 0
Rekao HVALA: 16
Zahvalili mu 7 puta u 7 Postova
hajro befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

pozdrav,evo da se i ja predsatavim ako nisam zakasnio jer datume obicno i ne citam.
zovem se hajro berbic-najkin rodjen sam davno pa se i ne sjecam hehe .poticem iz muzicke porodice i kada sam zavrsavao osmogodisnju moja uciteljica je rekla mojim roditeljima da me obavezno upisu u muzicku.tako je i bilo upisan sam u srednju muzicku u tuzli ali posle samo 7 dana sam pobjegao i upisao se u srednju bivsu Š.U.P. za automehanicara jer mi se tada cinilo da avtomehanicari samo ustvari popravljaju i vozaju avtomobile sto je za mene bilo izuzetno privlacno.tada sam oformio jednu seosku grupu koja se zvala "Lutalice" pa onda opet jednu novu rok grupu "silexi" i kada sam se vratio iz vojske dosla je jedna ponuda od jednog narodnjackog benda da bih isao sa njima svirati u hotel vojvodinu u Pancevo naravno kao bubnjar,ali sam zaboravio napomenuti da sam svirao harmoniku jer smo imali u kuci uvijek po dve ili tri harmonike pa gitaru i bas gitaru a najdraze mi je bilo uzeti blok flautu jer sam uzivao svirajuci na tom instrumentu.tako je jednom prilikom sa tim narodnjackim bendom gostovao i Kemal Malovcic i ponudio mi da idem sa njim u Bec i od tada sam profesionalno nastavio punih 30 god.uvijek sam u bendu pjevao i snimio sam svoja dva albuma i pojavljujem se kao kompozitor na dosada 4 tudjih albuma.a sada sam nazalost fajlas jer dogodilo to sto se dogodilo i tu za mene nema pomoci.toliko od mene i netreba da mi zamjerite zbog fajlova-lijep pozdrav.
hajro je offline   Reply With Quote