Videti jedan post
Star 16.11.2007, 23:54   #21
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

e bre ovo stvarno sve ode u ku... da sam normalan poludio bih mislim da stvarno nema vise smisla to sto se ovde desava ja cu jos jednom da kazem da neke stvari treba da se malo bolje prouce i da jednostavno niko nije malouman pa da ne shvata o cemu se radi moze biti samo da nece da shvati. A bio bih totalni kreten kada bi samo sedeo i cutao. Pa zar treba da citam kako mene neko naziva specijalcem i ubicom i da se pravim lud. Dajte bre ljudi dozovite se u pamet, samo budala moze da proguta tu pricu kao nisam ja to rek'o ....... ma daj i osnovci znaju da procitaju malo izmedju redova a kamoli "odrasli" ljudi. Ja bre ima m dvoje dece od kojih jedan ide u skolu i na svojoj kozi sam osetio onaj jebeni rat i stvarno mi nije stalo da se prejebavam ovde sa balavcima.
A da ima dobronamernih ljudi IMA isto kao i onih sto jedva cekaju koga ce da jebu u mozak kao oni su nesto pametniji. Za ovo kratko vreme sam doziveo i jedno i drugo svako moze da procita postove i da procacka poforumu i videce da ja nijednom nisam nikoga zajebavao a isto tako moze da vidi i da mene jesu razloge necu da pominjem svako zna svoje razloge i njemu je najgore sa samim sobom jer za razliku od drugih on od sebe nemoze da se skloni nego mora svaki dan da zivi sa tim sto je siguran sam jako tesko.
A sto se sviranja tice imate postavljene neke moje primere al koliko vidim niko ne komentarise !? Pa jebig anesviram bas ko dvanaestogodisnjak al mislim da nije lose.
Ja sam se na forum prijavio relativno skoro u momentu kada nisam mogao da se odlucim koju cu klav da uzmem i jos jednom hvala svima koji su mi pomogli prilikom izbora. Kao i na svako pitanje na koje sam dobio odgovor i za svaku pomoc ja sam se iskreno zahvalio al neki to nadju za zgodno da podjebavaju. Sto svi se rodimo sa znanjem pcg, kmp ROM RAM i ostala sranja ma boli me k za to nego kolege muzicari mozemo slobodno svako svoj instrument pa na crtu da vidim ciji je ROM veci i ko ima bolje semplove.
E da jos da ne zaboravim spominju se neki klanovi ovde??? Ja koliko vidim ima samo jedan klan i ko mu se suprotstavi smesta je najebo....
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!

Promijenjeno od tesla (16.11.2007 u 23:59 sati)
tesla je offline   Reply With Quote