Videti jedan post
Star 11.03.2012, 21:02   #136
savobond79
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.02.2011
Mjesto: Uzice ,Srbija
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 9 puta u 5 Postova
Instrumenti: Ketron ,Kurzweil
Interesi: best music of the world
savobond79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
savobond79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard eto

Ej ekipa cao ... Nemam vremena ali evo da vas pozdravim ...
Key upravu si za sve sto kazes nego meni pa3 nekako pod rukom pa sam njega najcesce pominjao u poredjenju sa AUDYA 5 ...
Znam nema potrebe nego cisto da ljudi malo vise prepoznaju razliku i da malo drugacije posmatraju Audyu iz razloga sto ona to sasluzuje svojim novim konceptom benda live basa , gitara kao i live bubnja ...
Nema tu sta puno da se prica sve je vec ispricano upalis jednu pa drugu i sve se odmah cuje . Sada je ogromna razlika u zvuku na strani ketrona to sada svi znaju samo je pitanje ko ce pre a ko kasnije da se usudi i zasvira drugi brend recimo AUDYA5 ...
Ti lepo razmisljas da sviras pa3 i audya modul ali koristiti pa3 kao master kontroler pa to je malo pocenjivanje nije taj pa3 toliko los arr da bi bio samo master ipak je preskup u toj opciji. Mozes to isto uraditi sa nekom dobrom solo klavijaturom za dosta manje para kao sto su neki legendarni modeli korga sto ja volim recimo triton studio , extrim sa moos , neko roland ili mozda Kurzweil
ovaj novi Pc3K6 ima odlicnu brzu dirku i dobar flash sempler koji dosta lepo izbacuje ove nase semplove ...
Dodato:
Nikola cao , mi smo vec na tu temu pricali ali evo jos jednom ...
Konverovanje rtm nije tesko vec zahteva par sitnih stvarcica koje imas lepo objasnjene na youtobe ...
Na ketronovom site nalazi se program koji se zove kompiler koji sluzi da uz
cubase laganao konvertujes u ketronov format ...
Recimo uvezes neki style ili midi file u cubase potom otvoris compailer preko njega ces slusati boje iz audye a lepo u cubase seckas recimo , strofu pa forspil
pa lepo u compileru preslusavas boje i tako dok ne namestis da ti zvuci kako ti hoces , save i to je to ... Inace u audia editoru za style ces tacno slusati onako kako ce ti style zvucati u svirci (to su bas lepo resili )
Inace sa Yamahe lako konvertujes sa Korga moras malo da sredis boje ...
A inace samo njen editor za rtm je dosta prost i mozes direktno u njoj praviti kopirati sa drugih style koristiti lupove bubnja live gitare itd ...
A da takodje STYLE works je najavio za koji dan da ce dati direktno konvertovanje na AUDYa tako da nema problema ... Pozzz Svima



Citat:
Originalno postovano od nikola1980 Pokaži Post
Jedno pitanje vezano za Audyu.....da li je neko od vas probao da konvertuje ritmove,sa Korga i kako to kasnije funkcionise,da li ima nekih prepravki u paternu ili ne,naravno i kako to posle zvuci,ne mislim na rumbe,sa sa i ostale narodnjacke ritmove,nego,recimo na neke namenski pravljene?!?!?! ...i koliko je komplikovano da se u njoj napravi ritam?? hvala

Promijenjeno od savobond79 (11.03.2012 u 21:29 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
savobond79 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio savobond79 za ovaj koristan post:
nikola1980 (12.03.2012)