Videti jedan post
Star 13.05.2008, 12:09   #10
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@ Alix

Ma prijatelju nisam ja agresivan dok me ne diraš i dok mi ne spominješ mater. Vjeruj mi, zadnju kap krvi bi ti dao ako si čovjek. Ali ovaj hajvan mi je pred svim ljudima jedno 3-4 puta onako sočno opsovo mater, e onda je vidio kako se psuje šakama po glavi. I još mi prijetio da će mi sve instrumente polupat ako nečemo dalje svirat ... cccc

Nasmijalo me ovo s kolcem. Stari moj, nema više pravila. Nikad ne znaš kakva im muzika paše. Eto, sječam se jedne paklene svadbe (400 gostiju), rasturili smo repertoarom i tempom. Ono opće ludilo. Ja barem imam taktiku da ih što prije smorim goste jer nakon 2 sata po ponoči treba lagano privest svadbu kraju. Od početka luđi ritam i brzi tempo, a potom sve sporije. Pred ujutro sentiši. Al ovi se nisu dali. Samo brže i brže. Ujutro zapalili pred salom na sred ceste krijes, vatra ono 3-4 metra visoko i svi u kolo oko nje. Promet stao, auti trube. Ovi iznjeli van burad s pivom i vinom i udri lokat i plesat. Stari moj, svadba je trajala 22 h s možda 5-6 pauzi po 15-20 minuta. Totalni lom. Bilo je para ko kelja. U vrečama smo ih nosili , ali još mi dan danas nije jasno od kud im tolka snaga. Razumijem za mlade, al kad babe od 60-70 godina cjelu noć plešu ko lude Došli murijaci, da naprave reda. Na kraju ih mangupi napili da su zaboravili u svatovima i kape i pendrek .
A komadi. Ajoooj, koliko sam puta znao u po svadbe otić s kumom il mladinom sestrom malo na privatne satove "pjevanja". Znali su me moji iz benda samo ružno gledat, kao ja hebem a oni po 2-3 sata sviraju bez harmonike, a raja ne puši zabavnjak nit pod razno
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote