Videti jedan post
Star 13.05.2008, 10:35   #4
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E moj Krešo...Plašiš me drug sa svojom agresijom...Ma vala neka si ti njega dobro isprebijo,da sam bio pored ebe,rade volje bi ti pomogo da odsviramo koje kolce po rebrima...Inače ja sm sad u Subotu imo jaku svadbu al da vidiš bvelaja...Pola naroda našeg (južnjaci) a pola Slovenci...I ovi naši daj kolo,daj kolo i ja ga vala odapo jedno 15min...I kad sam završio svi pobjegli vani da dođu do zraka (unutra bila vrućina i sparina)...I kad smo ja i Dejan (moj pjevač Dejan Marković),započeli svirku---Ma trudili se ko mazge,momak je pjevo vrhunski a naši sjede vani...I kad smo završili vidiš oni Slovenci aplaudiraju ko da su u pozorištu...Sramota i bruka,a mi se bajagi potrudili samo tako...Inače nikad neću zaboraviti kako su nas gledali,ko vele ajde malo oladite dosta je bilo---Nikad više prvo kolo...kolo nek sačeka za kraj...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote