Videti jedan post
Star 07.04.2014, 02:27   #7
Narodnjak300
Ovaj baš voli da kuca
 
Narodnjak300's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.12.2008
Mjesto: Bor-Timocka kajina
Postovi: 450
Downloads: 2385
Uploads: 42
Rekao HVALA: 35
Zahvalili mu 52 puta u 51 Postova
Instrumenti: nemam vise instrument
Interesi: Pecanje
Narodnjak300 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Blue cat je napravio pravu malu revoluciju sa ovim pluginom, blue cat i recimo izotope stvarno koriste na najbolji moguci nacin sve prednosti i mogucnosti digitalne obrade zvuka, dok recimo waves, uad samo prave neke emulacije analogne opreme i sve je to ok ali preterase s tim.

Ne znam da li ce biti od koristi ali evo jednog primera gde mi je blue cat mb7 "spasio zivot". Imao problem na jednoj traci elektricne gitare koja je prstala na 5khz+. Stavio sam mb7, na kriticnom opsegu uveo cini mi se Nomad factory valve driver (uglavnom neki plugin za saturaciju). Odmah je prosvirala ta gitara i bila prijatna za slusanje. Dakle ovaj plugin pruza da se prave svakakve kombinacije. Recimo lupam...na jednom bendu ubacis reverb na jednom delay.

Tranzit, gde najvise upotrebljavas paralelnu kompresiju?, ja obicno na bubnjevima ali me zanima kakva je primena na vokalu i u kojim situacijama je dobrodosla. Kada hocemo da dodamo sustain vokalu? ili kada smo zadovoljni tranzijentima i zelimo da dodamo nesto?
__________________
Donosim vam pune ruke štimunga!
Narodnjak300 je offline   Reply With Quote