Videti jedan post
Star 18.08.2008, 13:43   #3
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 647
Downloads: 3676
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Hvala Vaxter na info!!! Ni ne planiram naravno da se na njemu igram niti internet i tako to, na istom sitstemu uvek imam jos jedan hard viska i na njega instaliram drugi sistem odvojen od muzike... e sad tvikovanje radim uvek, mada sad sta instalirati da je provereno da radi na qudu dali cubase 3 ili nuendo 3 mislim da ne stopa, ja instalirao SX2 i poceo da radim nabacao 8 FM8, kontakta2 procesor ne pokazuje ni crticu opterecenja, poceo da snimam i na drugom kanalu mi zastopa celi SX2 tj. zaledio se? (kad sam kupio komp dobio sam instaliran xp sa sp2 i gomilom gluposti posto sam im zaboravio reci da mi to ne treba i disk podeljen, na jednoj gde sistem bilo je 90gb free i na drugoj ostatak al mi se to nije svidelo pa sam ga izbrisao i podigao sistem ponovo i naravno uklonio particije znaci bez njih i sad instalirao ovo vec navedeno, i da jos na prvom sam bio instalirao sx3) znaci.. instalirao win xp sp1 i onda po redu direkt x 9c, pa klite codec pack, pa divx codec, pa dotnet framework 1 i 2, java, quicktime, windows media 10 mislim ono sve sto hvali tako sam i pre bio na starom kompu i sve radilo ... a sad kazes da to ne treba (mislim ako ne treba jos bolje).... imas li jos koji predlog.... probacu naci negde cist xp pro al tesko... sp imam odvojeno na cd-ima poz
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)

Promijenjeno od branoy (18.08.2008 u 13:59 sati) Razlog: dodao
branoy je offline