Videti jedan post
Star 10.03.2008, 10:48   #9
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard ...

Evo burazere ja cu ti navest nekoliko primera!
ZABAVNJACI,POP,ROCK
-Ide sve od starijeg Ex yu Rocka preko Parnog Valjka,Perljavog kazalista,Yu grupe,Vlado Georgiev,Oliver Dragojevic,Cola,Dugmici itd...Znaci bilo sta da sviras proci ce iz tog vremena sto se tice zabaavne muzike
NARODNJACI(Trenutnio sta je najaktuelnije kad svirak u nekom klubu...
-Haris Dzinovic-Pusti me,Grle me,Dajte vina,Jesul dunje procvale,Secas li se one noci,Ah da mi je!Proleze njegove extra
-Halid Beslic-Puit me zove,Prvi poljubac,Eh kad bi ti,Okuj me care i slicno
-Aca Lukas od starijih pesama ce ti odlicno proci ovo:Ja zivim sam,Kuda idu ljudi kao ja,Ako su tvoja usta otrov sipala,nece mama doci!Inacee njegove pesme prolaze ssvuda i na svakom mestu!
-Sinan Sakic-Okreni se ti,Da je volim,Lagala si,Tako mi srece,Sudbina me na put salje...
-Dzej-Radjaj sinove,Ti bi mogla da mi budes cerka,Nikom nije zao kao meni,Ritam vozi,Da sam kralj,hej mala malena,Uspeo sam u zivotu,Kurva,Od ljubavi do mrznje,Ugasila si me...
-TOMA ZDRAVKOVIC-Od doberog staarog Tome sviraj sta hoces svi znaju njegove pesme i svi se paalee ne tu muziku
Odlicno ce ti proci i starogadske pesme kao ssto su Evo banke,Ciganka sam Mala,Moja mala nema mane i tko nesto na taj fazon
To je u sustini ono sto se tice starijih pesama,godinama se slusaju isti hitovi i narodu to nije dosadilo!Dobra pesma dugo zivi Nadam se da sam bio od pomoci...
__________________
Marco
Marco7 je offline   Reply With Quote