Videti jedan post
Star 15.08.2017, 15:17   #5
Jovan4e
Vredan član društva
 
Jovan4e's Avatar
 
Registrovan/a dana: 30.01.2010
Mjesto: Makedonija, Prilep
Godina: 31
Postovi: 114
Downloads: 1064
Uploads: 12
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 22 puta u 21 Postova
Instrumenti: Roland G-1000 Korg PA1X pro, PA3x
Interesi: Sve sto je interesantno
Jovan4e befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Jovan4e pošalji poruku preko MSN messengera Jovan4e pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

izvinjavam se sto sam malo kasno procitao ovu temu ali mozda ce nekome kasnije pomoci moj odgovor.

1: usb moras formatirati preko kompjutera sa program koji se zove USB Floppy Manager II (moja verzija je V1.31T ). I da ne zaboravim jer je veoma bitno, kada ukljucujes program moras da ga ukljucis kao ADMINISTRATOR, odnosno desni klik na program i onda RUN AS ADMINISTRATOR, jer ako ne uradis to program nece snimati ono sto stavis na virtuelne flopy.

2. Neke klavijature traze da se promeni jumper koji se nalazi na sami flopy emulator




nekad je potrebno da se promeni taj jumper sa poziciju 0 na poziciju 1 ili obrnuto...
To je mozda pricina sto ti klavijatura ne prepoznaje disk .... kao na primer ja na kurzwela mora sam da stavim onaj veliki kabal obrnuto i premestiti jumper ( ne pamtim dobro u koju poziciju sam ga ostavio ) jer ga nije uopste prepoznavao, cak nije zeleo emulator ni brojke da promeni sa dugmica....
btw.. imam emulatora i na rolanda g1000 i na kurzweila k2000 i oboje rade besprekorno a trebao bi da radi i na korga, pretpostavljam da nesto pogresno radis ...

ako nekome treba pomoc neka se obrati u PP potrudicu se da pomognem koliko mogu .... a program cu sada staviti na download jer mislim da ovu verziju koju koristim radi najbolje i najstabilnije
pozdrav svima
__________________
Roland G-1000

Promijenjeno od casper (28.09.2019 u 13:07 sati)
Jovan4e je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Jovan4e za ovaj koristan post:
EdisG1000 (28.12.2021)