Videti jedan post
Star 03.10.2017, 20:58   #156
sxkn7
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 03.10.2009
Postovi: 163
Downloads: 1023
Uploads: 0
Rekao HVALA: 26
Zahvalili mu 24 puta u 22 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G6, V-Synth GT, D-05, Korg T2EX, Ketron SD4, Yamaha Motif XF6, PSR-S770 i Stagepas 400
sxkn7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@casper: dobro si prošao - zar nije u to vrijeme bio "standard" da jugoslavenski carinici hvataju švercere uz pomoć bijesnih, izgladnjelih vučijaka

a bilo je i obrnutog šverca - naši napune auto šljivovicom pa pravac preprodaja u Austriju. Kad ono švapski carinik odmah pita:
"haben Zi šnaps" "ja, natirlih" je bio najbolji odgovor

Nego da ja kažem za PSR-6300: vidio sam tipa negdje 1989. kako svira na moru i pjeva ali sam se razočarao kako je PSR-6300 loše zvučao. A u drugoj kafani tip svira "Sanjaj me" od N.Fosila na ELKA EH-105, a njegova žena pjeva. Tako su dobro zvučali da ih pamtim i dan-danas. I tako 2008. i sam kupih "Elkušu", da se prisjetim tog bračnog para. Kupih preko njemačkog eBay-a, od trgovca koji je negdje u Italiji kupio zalihu od oko 50-tak nikad korištenih EH-105 (!), koje su negdje ćamile 20 godina u bella Italiji. Tako da kad mi je stigla EH-105, još uvijek je mirisala na 80-godine No kad sam je prosvirao, upitah se: "Gospode Bože, pa zar sam se ja na ovaj zvuk napalio prije 20 godina ?" Čak sam EH-105 okretao gore-dolje, lijevo-desno, da vidim da mi nije švabo uvalio kakvu lažnu Elkušu ali nije. Nego ja 20 godina stariji a aranžeri 20 godina bolji.

Evo Elkuše: https://www.youtube.com/watch?v=y4UybkqkPCE
sxkn7 je offline   Reply With Quote