Videti jedan post
Star 22.01.2020, 20:15   #54
tyros2
Odomaćeni član
 
Registrovan/a dana: 25.10.2005
Mjesto: USA
Godina: 53
Postovi: 617
Downloads: 930
Uploads: 15
Rekao HVALA: 162
Zahvalili mu 114 puta u 108 Postova
Instrumenti: Yamaha psr A-5000
tyros2 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od VUNIMRAV Pokaži Post
Evo ovako.Najpre,hvala vam obojici na trudu...
Mene zanima (ne znam) da li na sx 900 ta 4gb interne memorije su u stvari ona jadna "mršava" 3-4mb koja su bila na T3 ili na psr3000?
Da li to znaci da onih 127 sedam mesta na T3,T4 nema vise vec da ih imam u onih 4gb i da mogu da pozivam bilo koji sempl za sve,znaci i za memorisnje u OTS i i za memorisanje na songu-midifajlu ili na samom stylu?
Uprošćeno,da li ako ja putem Yem-a ubacim sve moje semplove sa Tyros 3 u jedan folder na user ili kao se vec zove na ta 4gb interne memorije,da li ja mogu bukvalno sa njima raditi sta hocu i premestati gde hocu?
Da li ona opcija od 3MB za song znaci da cu ja sad na sx900 u jednom folderu moci pohraniti do 3mb midifajlova i da cu ih u realnom vremenuz moci pozivati sto nije bio slcaj na T3?
Iskreno chord looper funkcija mi nije jasna!?
Eto to su neka pitanja na koja ne znam odgovor a sama izrada,zvuk,dirke,to je vise manje isto kao i na psr3000 kojeg sam imao ili sada na T3 yamaha je to.
Cini mi se da je tvoj set na Tyros3 napravljen na mnogim customima od internih I externih zvukova. To ti nista nece raditi na SX-900.tako da budi veoma pazljiv sa tim.
3mb midi fajl znaci da sad mozes ubaciti u klavijaturu midi fajl vecicine od 3mb. Do sada je bilo 300kb I ako je midi fajl bio duzi od 300kb onda ga klavijatura nije htjela da uloda/procita. Sada naravno kao takvog od 3mb mozes ga I editovati u klavijaturi bez problema.

Dirka je bolja nego na psr3000 definitivno.


pozdrav
tyros2 je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio tyros2 za ovaj koristan post:
VUNIMRAV (23.01.2020)