Videti jedan post
Star 14.01.2020, 20:31   #51
mali mrav
Početnik forumacije!
 
mali mrav's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.12.2019
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
mali mrav ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nista novo za poznavaoce yamahe,a bogme i uopsteno,poznaje materiju.Samo je zaboravio jednu sitnicu,a to je koliko dobrih basista i gitarista poznajemo koji trenutno zbog trenda all in pocket sede kod kuce,i koliko smo tim robotima pokvarili umetnicki deo naseg posla.Picasso ili Mozart,svejedno,ljudi koji su nam ostavili nesto,sta mi u toj finansijskoj pomami ostavljamo buducim generacijama,to bi bilo pravo pitanje za sve nas.Gde i kad se ukljuci ljudski faktor u celoj toj prici oko programiranih deonica? Bogme svejedno je sta ces da kupis ako si ti svestan sta zelis da se cuje iz tvog instrumenta,koja toplina i koji osecaj,ja i neznam da li koristis klavijaturu ili dugmetaru,kolege,inace koji dugo rade s time su mi rekle da je tastatura osetno bolja na tyrosu,a taj famozni fles moze da se nadje za male pare u ovo vreme,nemam nista protiv sx ,cak mi se i svidja,ali bih ja izabrao instrument koji mi je na ruku,zgodan,da se ne saplicem bez veze,ako razumes o cemu pricam.Mozda da probas brate,pa sta legne?Nije sve u procesorima,i mogucnostima.Svaka klavijatura je dovoljno mocna za coveka sa mastom, i tyros i psr, i sx su super sprave,ja licno ne bih znao za koju da se odlucim dok ne probam sve tri.
mali mrav je offline   Reply With Quote