Videti jedan post
Star 13.01.2020, 21:20   #48
mali mrav
Početnik forumacije!
 
mali mrav's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.12.2019
Postovi: 26
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
mali mrav ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja nisam bas toliko strucan u vezi yamahe,pa da idem u sitnice,nego da dodam nesto interesantno za sve korisnike novijih yamaha .Neki semplovi sa vise layera iz 3 ili iz cetvorke,ne idu na peticu i na vise,zato sto yem iscitava samo jedan layer,u prevodu brljavi,tako da uzalud vam trud sviraci,taman namestim bubanj kako treba na 4, pa ajd ga preko yema ubaci u 5,nije to to.Problem je odavno poznat,ali posto sam prekinuo da istrazujem ,ne znam dal je resen.Nije na odmet znati da ne mogu svi semplovi iz 3 da se konvertuju.Nego kako.U real time nama su potrebna 5 prava sempla i dobre fabricke boje,a ne cuda od milion gb.A trzisna politika ne dozvoljava vise dx 11,kupis jednom i to je to,miran si deset godina.Ssd i nand su takodje poznati po svojoj dugovecnosti,pa ako koristis klavijaturu puno,otprilike 3 do 4 godine, vec izasla nova,najnovija i najlepsa i povoljna ,sa milion nepotrebnih funkcija, a staroj fali neko dugme ,neki lopovi ,i pocne da brljavi,i to je to .Sx je cini mi se naslednik psr serije,nisam probao genosa,neznam razliku,ali je sigurno da obe koriste nand tehnologiju,pitanje koliko kvalitetne cipove ubacuju u jeftinije verzije,pa prvo proveri pre nego kupis sta je dugotrajnije i kvalitetnije.
mali mrav je offline   Reply With Quote