Videti jedan post
Star 18.11.2021, 12:33   #1
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 788
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard Upgrade s PSR-S910

Pozdrav ekipa!
Uvod: Ne sviram više skoro ništa već dugo vremena. Najviše zbog pandemije a i zbog toga šta sam raskrstio sa sada već bivšim kolegom jer je bio nepodnošljiv sa svojim ponašanjem i prije svega ovoga. Napravio mi je zapravo ogromnu uslugu kad mi je javio da više ne sviramo zajedno. Od tada, uključim klavijaturu jednom mjesečno pola sata... Neki gumbi su počeli iziskivati iživljavanje da bi uhvatili ali to mogu riješiti čišćenjem al ne da mi se ni to. Potenciometar tj. knob za master volume pucketa a sve ostalo je ok. Kraj uvoda.


Kad i ako sve ovo prođe i uleti mi kakva svirka, htio bih da imam klavijaturu da ubacim u auto i krenem. Mora biti aranžer,mora biti Yamaha i možda mora biti Tyros, osim ako mislite drugačije. Ne pratim ove A serije uopće i ostalo što se izbacuje. Možda je zahvalnija neka A-nešto od polovnog Tyrosa 2 npr. Bez samplova sam živio dosad pa vjerujem da mogu i ubuduće.
Trebam nešto ne pretjerano bolje,mlađe i eventualno sa ekranom osjetljivim na dodir.
Dal je to sad T1,T2,T3 ili nešto iz A serije ili šta uopće ima za kupit. Nisam siguran želim li dati 1000 eura za npr. Nešto iz A serije novo ili isto toliko za Tyros koji je 10 godina star....
Dajte me malo skrenite na pravi put. Hvala.




Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Promijenjeno od smuchac (18.11.2021 u 12:35 sati)
smuchac je offline   Reply With Quote