Videti jedan post
Star 27.04.2016, 12:45   #5
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

stara je to sprava buraz, realno, mislim verujem da je ok, ali ipak bih dao prednost yamahi, dosta je zvucno odlican mixer, a pevacu kom se ne.svidja, kazi mu, ti donesi svoje ozvucenje pa pevaj na njemu, ja te utripovane pevace po kratkom postupku, ako zna da peva, pevace i na suvo, ako ne zna, nece ga opraviti ni midas, te sto kukaju da nema dynocrda najvise volim, resim ih za 10 sekundi Salu na stranu, stvarno mislim da je ipak yamaha bolje resenje jer je dosta noviji mixer, sa 2 nezavisna efekta, odlicnim reverbom,a delay ima tap opciju, pa ga podesavate po volji...zvuk vrlo cist, konkretan, ne tako mastan kao na dynacordu, ali meni re imo to vise odgovara...kad bih danas morao da biram neki jeftiniji mixer sa snagom, bez razmisljanja emx5000..najbolje da probas opet sta ti odgovara...npr. ako radis vise nsrodne tezge, mozda ti vise godi dynacord, za te novce mozes da nadjes pm600 1, koji je mozds bolje resenje od pm500, ali opet po meni losije od yamahe...nema neku snagu..pm600 i te sx300, za 40-50 coveka najvise...pozz

Poslato sa G7-L01 uz pomoć Tapatoka
Milan$ je offline   Reply With Quote