Videti jedan post
Star 20.06.2023, 13:24   #68
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od sinisa Pokaži Post
Evo jedan zanimljiv video o nekim nedostatcima koji Evant ima u odnosu na druge klavijature,tacnije u odnosu na Medeli AKX10. Iako klavijature nisu,niti mogu da se porede ipak nek stvari koje ima najeftini aranzer nedostaju na najskupljem.

https://www.youtube.com/watch?v=4XPpodkpiGg
Na 16:00 se može ovo vrlo lako riješiti ako se može naknadno usnimiti crash činela element na početak takta, a latencija hmm, kad sam pročitao da je samo 80gb memorije njegove unutra(loop-ovi, patterni, boje itd), sve mi je bilo jasno.

Osobnog sam mišljenja da nisu svi "nedostatci" pogrešni, nama je jednostavno previše dato slobode i opcija u klavijaturama i u svemu tome mnogi se od nas pogube i ne znaju kako i šta dalje sa tim, ketron je tu očigledno napravio jednostavnu politiku, ono što ti je ponuđeno, to uzmi...

Za bug-ove je druga priča, to je već greška njihovih developera, ista stvar je i kod mene na pa4x i dalje miješa sts boje na ritmova, a s druge strane su napucali kaoss pad kojeg realno 99 posto ljudi i ne koristi... Gdje je logika nije mi jasno.

Meni je osobno ovaj medeli igračka, mislim fino je on to sredio i fino to radi, ali nema tu živost koju ima ketron(na bass gitari, akustičnim gitarama i električnim) bar ovo što sam do sada čuo...
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno

Promijenjeno od mirandess (20.06.2023 u 13:26 sati)
mirandess je offline   Reply With Quote