Videti jedan post
Star 14.10.2006, 02:46   #8
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Što se tiče cortana slažem se da nema pojma...On doduše ima strašnu ruku ali burazere mulja ništa ni s čim...Njemu Ćira,Mića ili ACA ČERGAR sture u nulu...A on nešto mulja i budaleše se...I šta ima od toga?Ništa valjda neko veselje što ga zovu Miki Cortan-VANZEMALJAC...Pa vala po izgledu i muzici koju svira baš izgleda ko vanzemaljac...A da vidite kako onaj Amza svira?Auuu 10 puta brže svira ali burazeru on svira pravilno i točno,ima čiste trilere svaka mu čast...A Tu je i naravno Seiko Pašovski koji je u Nimfa Sound-u podigo Seju Kalača,Asima,Mensura,Feđu i mnoge druge...A za moje pojme Perica Zdravković je NAJBOLJI klaviaturista i najjači tehničar na balkanu...U Južnom Vetru je napravio rastur a sad je glavni kompozitor i producent u Grandu.On je i otkrio i na neki način POKAZAO balkanu šta je Casio CZ230s,Korg M1,T3,Roland Juno60,Roland JV1080,EMU ritam mašina,itd...Da njega tamo nema Grand bi bio prdačina ko što jest ali mnogo veća...Šteta što nema onog JuVe melosa više nego sve neka sranja od muzike koje slušamo na pinku i sve su kopije od romuna,bugara,grka i turaka...Ni južni vetar nije više ono što je bio sad koriste samo ime a kvalitet je na nivoju vrtića dok Sava Bojić svira fošpile na gitari pomoću modula...Eto toliko od mene...Pozdrav!Ako sam sta pogrešio slobodno me popravite...Ali bez vređanja
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote