Videti jedan post
Star 14.02.2014, 23:37   #23
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dovoljno je to sto si napisao, inace da je neka od Beta verzija, stajalo bi na tom mjestu gdje si nasao i taj podatak. Ostaje samo kofiguracija Windowsa za audio rad, nista drugo nije smetnja. Ne poznajem tvoju hardware konfiguraciju ali mislim da tu ne bi trebalo da bude bilo kakvih problema jer bi inace bilo "padova" sistema i ostalih neugodnih smetnji. Moras se potruditi da nadjes nekog ko poznaje materiju da ti posteno odradi tweaking za audio, nema druge, naravno ukoliko imas namjeru da se profesionalno bavis audiom na tom PC-u.
Dodato:
Uhvatio sam malo vremena u pauzi, pa sam ti i snimio i slike, da se uvjeris da to sve funkcionise onako kako sam i pisao. Na donjoj slici vidis XG Works i njegov XG Editor za bubanj, kao i MIDIOX koji registruje sav protok Sys Ex podataka. Na drugoj slici vidis i o kojem operativnom sistemu se radi.



A ovo sve na Trans Audio Windows 8.1 Pro 64 Bita.



Kako vidis, krivac nikako ne moze biti ni XG Works (jer sigurno imamo potpuno istu verziju), niti MIDIOX (kod mene je bio 7.0.2), vec iskljucivo audio konfiguracija tvog operativnog sistema, na koju sam ti odmah ukazao kao prvi moguci uzrok svim problemima.

Promijenjeno od tranzit (15.02.2014 u 22:25 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
tranzit je offline   Reply With Quote