Tema: KORG Pa4X
Videti jedan post
Star 27.09.2015, 12:52   #84
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

E izgleda da se drustvo na forumo promjenilo. Izgeda da se mi nerazumijemo. A, sta je tu je. Ja vas pozdravljm. Dovodjenja drustvo staro. Dovidjenja forumi i zivi mi bili.
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od Rudiiiii Pokaži Post
Cini se da keyboards nagovara druge muzicare da ne kupuju novi Korg da bi on bio ekskluziva
Sa ovakim se nema sta konstruktivno pricati
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od casper Pokaži Post
@keyboards - čitam ja ove tvoje kalkulacije ... meni se čini kao da si se malo zaletio s kupovinom pa sad sam sebe tješiš

Matematički gledano, zar ne bi bilo bolje da si za razliku u cijeni za oba modela samo kupio PA4x 74key bez prodaje starih Pa3x? Za iste pare bi imao 3 klavijature i vrijeme za prilagodbu/prebacivanje materijala. I istovremeno, ako ima potrebe, na svirci bi se mogao pohvaliti s novim modelom.
Ovaj je izgleda jos u osnovnoj skoli
Dodato:
Ja pricam o faktima i iskustvima i razmisljanja a oni se zezaju. Stvarno nema vise potrebe da sam ja ovdje. Uz sve zelje isvima i postovanje forumu kojem zelim iskreno sve najbolje zelje ja se oprastam od foruma. Red je se pozdraviti sa dobrim ljudima sa kojim se drugovolao.

Promijenjeno od keyboards (27.09.2015 u 13:08 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote