Videti jedan post
Star 19.01.2014, 16:37   #13
pekilik
Ovaj baš voli da kuca
 
Registrovan/a dana: 17.09.2012
Mjesto: Vrnjacka banja
Postovi: 309
Downloads: 76
Uploads: 3
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 46 puta u 41 Postova
Instrumenti: Korg Pa5x 61,Novation Sl 61 Mk3, Roland E 96, vArranger2 i mnogo VST-ova.
pekilik ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od virtualacoustic Pokaži Post
@pekilik to sam i ja prvo pomislio,imam 3 trake bubnja,samo je jedna bila kao sto ti kazes,druge dve su bile na chord,namestio sam sve tri na bypass i misc parms stavio drums,ali i daje isto pomera bubanj po akordima...
samo da ti napomenem da se to mora uraditi za sve style partove posebno osim ako ti nije podeseno da na jednom partu menjas za sve, mada OMB je jako dobar editor medjutim ima on i nekih mana kada je u pitanju reprodukcija stajlova te stoga kod njega treba izbegavati ritmove sa chord switching-om ovo govorim samo za OMB v10 jer cesto pri promeni akorda iz durskog u molski ako su za njih zaduzene razlicite trake cesto zna da zaostane po neki ton iz prethodnog akorda, ovo radi bez problema na OMB v11, takodje se nekad desi da pri promenama ritma ako ti je recimo u prvom ritmu na devetoj traki bio midi kanal 9 sa perkusijama, a na sledecem ritmu ti je na devetoj traci rutiran na deseti midi kanal, i ako je ritam snimljen tako on zadrzi tacnije ne rutira na deseti kanal na sledecem ritmu i onda brljavi bubanj slicno se moze desiti i kod nekog drugog kanala, Verzija 11 je nesto bolja sto se switching-a tice mada i ona ima svojih mana, sve ovo mozda najbolje funkcionise na Live Styler-u mada ga trenutno nema u prodaju jer je covek koji ga je napravio kako sam cuo nazalost preminuo tako da ga mozda vise nece ni biti.
pekilik je offline   Reply With Quote