Videti jedan post
Star 19.01.2012, 02:41   #5
Beethoven
Odomaćeni član
 
Beethoven's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.03.2007
Postovi: 605
Downloads: 1023
Uploads: 1
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 105 puta u 92 Postova
Beethoven befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Nisam planirao da odgovorim na ovu temu al ajd da se barem javim. Da hvalim PRX615M necu jer to nije pitanje. Da napravim poredjenje - ne mogu jer nisam ko covek testirao A/b te dve kutije pa da dam sud sta zvuci bolje. PRX 515 sam cuo dva puta i zvucale su mi ok ali nisam bio odusevljen. Bilo je tu jos faktora, mozda su kutije i bolje, mozda je mix bio los, ko zna... U svakom slucaju, PRX je odlicna kutija i mislim da vredi svaku paru.

To je isto pitanje, sta je bolje PA800 ili Pa3X? Ja licno nikad necu doplatiti 2000 i kusur evra samo da bi imao Pa3X jer ja sa PA 800 bolje zvucim od pojedinih sa krsh ozvucenjem i Pa3X... Tako da, imas velike sanse da sa PRX 515 zvucis bolje od drugih sa 615 ako si jak muzicar i nikome to nece smetati sto je prvi broj tvojih kutija za 1 manji . A sigurno da je bolji prelazak na 615 pod uslovom da se tebi licno isplati. Ja sam 615 morao da imam i tu je kraj price. Znam i da bi 515 menjao za 615 i ne bi razmisljao o doplati jer sam takav (retko se preracunavam, kad mi nesto padne za oko, kupujem pa makar nemao za leba i doplatio i 5000e). Sigurno bi me neke stvari kod 515 nervirale kad znam da je to kod 615 ispravljeno.

Razmisli i sam odluci, neces pogresiti ma sta da uradis. Ili ce ti ostati love za more i jos koju sitnicu, ili ces zadovoljiti dusu i osedlati munju... Na tebi je.

Pozzz
__________________
JBL!
Beethoven je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Beethoven za ovaj koristan post:
gogo (19.01.2012)