Videti jedan post
Star 09.01.2013, 00:39   #1
Almir-K
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.11.2010
Mjesto: Holandija
Postovi: 6
Downloads: 74
Uploads: 11
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg PA50
Almir-K befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard Problem sa PA50 nakon ucitavanja Gabi set-a

Imam veliki problem sa klavijaturama posle ucitavanja Gabi set-a sa download sekcije na ovom sajtu.

Ja sam ucitao kompletan set. Onda sam dobio jako cudan zvuk, to nikad nisam bio cuo. Zvuk bubnjeva je katastrofa, kick se uopste ne cuje a snare se cuje negde daleko i skroz tanko. Nije samo to problem, nego i boje su skroz pokvarene. Ima neki delay, kad pritisnes prodje sekunda dok se cuje zvuk. Dalje na sve ima veliki reverb... sve zvuci kao neki zvuci iz strasnog filma haha.

Ja sam svasta probao, pregledao i menjao sve u Global i u Menu... nista nije pomoglo. Nakon 2 sata sam skontao da nemam druge nego da povratim fabricko stanje i prosao sam BackUp i sve sam opet napravio kako treba.

Ponovo sam ucitao Gabi set, ali ovaj put bez Global Settings. Ja sam se vec odvikao da ucitavam Global, ali uveren sam bio da je ovaj set kvalitetan pa sam se zeznuo.

Sve radilo super i sledeci dan sam isto svirao bez problema. Ali danas kad sam ga upalio op et se vratilo ono haoticno stanje! Nista mi nije jasno, ali mislio da nije toliko strasno i opet sam stavio BackUp.
Eh, sad mi ni BackUp ne pomaze! Nekolko puta sam probao, ali nece pa nece.

Meni ne ide u glavu kako je moguce da juce sviram bez problema, danas upalim klavijature i samo sebe promenilo.

Da li iko zna za ovaj problem i za soluciju??? Ja sam zamalo doziveo nervni slom.

Ja bih stvarno voleo da solucija bude jednostavna kao sto je za onaj problem assign.slidera. Tu sam isto dugo petljao dok nisam nasao na forumu da se samo prebaci na Song Play pa se vrati na Style Play i assign.slider opet funkcijonise.

Ko moze da mi pomogne???
Almir-K je offline   Reply With Quote