Videti jedan post
Star 10.11.2019, 10:39   #4
SavaRea
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 18.09.2016
Postovi: 8
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
SavaRea ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nemam taj model, ali imam stari Redmi Note 3 Pro. Ne znam tačno koliko dugo, jedno 3-5 godina i još uvek radi. On je hardverski jak i radi odlično, a taj noviji mora da radi još bolje. Moja zamerka ide na kineski način izrade. Recimo ubodem slušalice pa ih izvadim, a on ne preklopi. Pa onda bateriju sam već menjao iako imam generalno dobro mišljenje o kineskim baterijama. Glavni taster se relativno brzo zaprljao i pravio probleme. Sve su mi to sredili u jednom servisu i koristim ga i dan danas.

Imao sam u prošlosti uglavnom Samsung i bukvalno nikada nisam imao ni najmanjih hardverskih problema, osim baterije koje sam menjao. Imam takođe i jedan Huawei koji je pouzdaniji od Xiaomi i jednostavno i osećaj u ruci je bolji. Da li su i najnoviji Samsunzi tako kvalitetni ne znam, ali se nadam da jesu.

Sve u svemu mislim da treba da uzmeš taj Xiaomi jer ne verujem da u toj klasi cene možeš da nabaviš nešto bolje, ali eto budi spreman na neke nedostatke u izradi. Ako si voljan da daš više para predložio bih da tražiš nešto kod ozbiljnijih firmi.
SavaRea je offline   Reply With Quote