Videti jedan post
Star 06.08.2013, 13:49   #5
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Znači, poželjno je da se harmonika čuje, no mene brine što ponekad na izlazu harmonika soundom "pojede" i bass i vokal koji su na kanalu na 90 % snage jer jedino tako mogu biti al pari harmonici. Znači, trebao bih još smanjiti gain na harmonici ?
Na letvi su 3 glave SHURA 57A, mislim da su to dinamičke "glave". Inaće imam sa strane i širokopojasni mikrofon za ozvučivanje harmonike SHURE Prologic L14. njega sam koristio do sada i bio sam zadovoljan, no toliko je jako lovio da je hvatao čak "šaltanje" registara, a kristalno se sound čuo samo s druge i treće oktave, jer normalno stavljao sam mikrofon na stalak oko sredine harmonike (cca. oko G2 i A2 uvisinu). Potom sam imao neki deal pa nabavio letvu koju sam stavio na harmoniku. Čovjek ju je imao na President ORU i radila mu je savršeno. Meni se na Dallapi čuje super, ali na Excelsiorki jede malu djecu, užasno je preglasna. Nije valjda da je Excelsiorka tolko frekvencijski jaća od Dallape, jer na "suho" barem meni se isto čuju tonski obje, nema neke prevelike rezlike u glasnoči.
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote