Tema: prvi put :D
Videti jedan post
Star 05.02.2009, 20:53   #20
matejas87
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 02.09.2008
Mjesto: berlin
Postovi: 102
Downloads: 2036
Uploads: 1
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 4 puta u 4 Postova
Instrumenti: korg le61 korg pa80 i pa50
matejas87 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
matejas87 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

hmmm moj prvi put je bio sa (17)godina i to od mog muzikog profesora !!!sestra!!! koja je imala (23)godina dosla ona kod nas u bend i sad ona pevala i svira snama stvarni devojka je strava i ja sam bio uvek glavni tamo vozio auto na crno u nemackoj i vodio je tamo ovamo isli i tako desise jedan dan ona kod mene zazpala e sad neznam dar je to bilo namerno znam samo da je bilo veliki sneg napolje a ubutra toplo i tako ona se probudi i oko 2:00 sata i pocne da me ljubi i mazime i tako ja poceo sav da drhtim a ona se napalila i rece mi ja nisam imala odnos 4 meseca a mene zabole sta ona prica i tako ona sela na njega i udri muju ljudi neznam dar se nekom desilo ali ja sam je skoro 4 sati jebo i nisam doso ona pocela da place nije mogla vise i sutra dan isto oko 2 sata majkemi moje ako vas lazem sve je istina i tek treci dan ja izbacio permu napolje i posle toka ona je me ucila oko godinu dana i mogu samo da joj se ovim putem zahvalim sto mi je to ucinula heheheheheheh i sad bogami svaku koju opalim nema da se zali ako zelite neke iformacije kako bi ste bili dobri i opustili zensku da nezna sta radi javite se dajem savete ali smo za pocetnike

pozdram svima kolege
Dodato:
ja se izvinjavam ako ima greske bolime ruka a i tek sto sam usto

Promijenjeno od matejas87 (05.02.2009 u 20:55 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
matejas87 je offline   Reply With Quote