Videti jedan post
Star 22.01.2009, 20:04   #22
Morison
Ovaj baš voli da kuca
 
Morison's Avatar
 
Registrovan/a dana: 08.02.2006
Mjesto: Svilajnac
Godina: 49
Postovi: 457
Downloads: 429
Uploads: 11
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 202 puta u 133 Postova
Instrumenti: Roland Arrangers / Roland Fr-4x
Morison befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

-Mislim da bi E80 bio preglomazan za tvoje potrebe, ali je daleko najbolje resenje.
Razlika nije samo 1000 evra, znacajno je vise, bar ovde...
-E50 ne podrzava mp3 a GW8 i Prelude da
-E50 ima prelep editing ali uz poznavanje programiranja SMF u nekom sekvenceru (na primer Cubase) ni na GW8-Prelude to nije nemoguce uraditi...daleko teze ali nije nemoguce!
Ako ces iskljucivo pustati matrice ja sam za GW8-Prelude ali...posto si gitarista, moguce je da pomocu GK pikapa i nekog gitarskog sint modula dodjes do toga da gitarom (harmonijom odsviranom na gitari) kontrolises aranzer! Mozda neces odmah ali treba razmisljati u buducnost.
U tom slucaju bih vise bio na strani E50 posto ima odlicno odradjen i editing za midi routing...kod ovih ostalih je to takodje vrlo siromasno, sve je zakljucano, to ti je-sto ti je... na E50 imas 8 midi seta, kompletno editabilno do svake sitnice (koji kanal gde, filteri....) i moguce je midi set linkovati za user program...i linkovati midi fajl za user program...kombinacije su beskrajne, samo je ideja potrebna...
Imao sam Exr-e2, pa E50 i sada E80. Veruj mi na rec, nije slucajna razlika u ceni.
Mozda razmislis i o polovnom G70...mozda i najisplatljivije resenje, a vrlo malo zaostaje za E80.
Skroz na drugu stranu, kad smo kod polovnih sprava...
Roland Discover 5m je isti sa editovanjem midi fajlova,ima vokal harmonizer, mali i povoljan cenom, ako ga nadjes...al to je vec druga tema...i on (da preduhitrim pitanje) nije aranzer ali je moguce editovati midi fajl pa jump dugmadima skakati na do cetiri unapred pripremljene deonice...al kao sto rekoh-ovo je druga tema.
PoZzz

Promijenjeno od Morison (22.01.2009 u 22:28 sati)
Morison je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio Morison za ovaj koristan post:
neconix (22.01.2009)