Videti jedan post
Star 22.01.2009, 16:02   #19
mesh
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.01.2009
Postovi: 21
Downloads: 12
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
mesh befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Hvala kolega RadeKOKI, tvoje su mi informacije od velike pomoći.
Skroz sam nov u ovom području, inače sam gitarista i sada moram takvom nekom kombinacijom pokriti nedostatak basista i bubnjara(ja i vokal jedini ostali)...pa je logičan izbor bio rad sa puštanjem MIDI fajlova i mp3 matrica. Ali nikako nebi išli ne neko najjeftinije (čitaj najnekvalitetnije ili najlošije) rješenje što se tiće kvalitete zvuka, a nikako nam ne trebaju "prave" klavijature-aranžer ili workstation jer nisam pravi klavijaturist,zapravo, znam odsvirati jako malo toga.Zato sam i mislio na GW-8,jer mi sound zvuči jako dobro.
Ali mi je ekipa koja je pomagala ovdje na forumu bacila bubu u uho sa vrlo lošim mišljenjima o mogućnostima editiranja fajla na GW-8(a to je jako bitno jer je često midi toliko loša da ga gotovo ne možeš upotrijebiti bez editiranja),te sam zato najviše zagrizao za E-50...pa onda razmišljam, gle, ako je sound toliko bolji na E-80,dat ću još tih soma eura više i neka zvuči OK...ali mora biti je*eno dobra razlika da se to isplati.
Eto, o toj nedoumici se radi.Jasno mi je da je E-80 strašna mašina naspram E-50 i GW-8,ali sam naprosto u nedoumici dali vrijedi tih novaca za moje potrebe, kao uostalom i G-70 koji mi je prvo bio u planu, a u čiji zvuk sam jako siguran jer mi zvuči apsolutno OK.
mesh je offline   Reply With Quote