Videti jedan post
Star 23.07.2008, 20:52   #27
josipv
Odomaćeni član
 
josipv's Avatar
 
Registrovan/a dana: 29.03.2007
Mjesto: Croatia VT.
Godina: 41
Postovi: 750
Downloads: 545
Uploads: 1
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 27 puta u 25 Postova
Instrumenti: Kurzweil pc3K6,Korg Kronos 1
Interesi: Muzika,automobili,automehanika
josipv befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
josipv pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Prijatelju ovako:

Fantom G6 ne cita apsolutno nista od X6 niti od bilo kojeg drugog Fantoma,mozes samo prebaciti semplove(ne multisemplove)i to iz X6 gdje pise SMPL U G6 u Import folder!

Kada slozis znaci set ide u MENI pa PROJECT i SAVE AS PROJECT,onda te pita kako ces nazvat taj set(pisat ce ti FantomG001.prj)ti to mozes promjenit,kada sve to sejvas,spojis usb stick na kompjuter ili jednostavno spojis klavijaturu i onda ti se pojavljuju tri ikone(2 foldera-jedan je IMPORT a druga onaj set sto si sejvo i jedna BIN datoteka)Ti otvaras taj set i tu ti se nalaze opet folderi SEQ I SND,ti otvaras SEQ i u njemu opet imas folder SMF i u njega stavljas MIDI FILE! (VALJDA SAM BIO JASAN???)

G6 moze terce ali se moraju prepisat parametri sa nekog X6 koji vec ima slozene terce(jednostavnije je nego sve slagat ispocetka)

TXT file je ubiti tekst koji mozes napisat na kompjuteru(ali neznam u kojem programu) i ubacis ga u IMPORT i onda ocitas u FAVORITE MODU(a moze ti sluzit kao teks pjesme,podsjetnik nekakakav,za harme itd...u biti sve sta ti napises to ce ti pisat i na njemu!

Evo nadam se da sam ti pomogao,ako sta nije jos jasno pitaj??

Pozdrav!
__________________
Svi uredaji rade na bijeli dim,kada dim izade,uredaj se pokvario
josipv je offline   Reply With Quote