Videti jedan post
Star 25.08.2019, 17:16   #29
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Sve si u pravu. Inace ja sam svirao jos dok se DX 11 svirao pa i DX 21....soler sam..i znam sad ako je Am da prelaz ide F G pa Am ili da je dalje Dm ali slabo je to..ja sam naviko da imam iza ritam sekciju i zvuci mi suplje samo sa tri akorda a po meni je to veca prevara nego midi ako celu noc drndas pet ritma i cetri akorda, ali sad je nemoguce da se orkestar okupi, bar ovde kod mene jer jedva i za dvoje daju pare i da ne pricam da jos traze i da dovodis goste...samo sto jos ne konobarisem dok sviram pa onda i ono sto je jos veci problem svaki dan izadju sto nove pesme koje se zaborave za mesec dana ali kad izadju traze se...ko sve to da povata vise a i za koga. Da ima gde da se svira pa i da nije cela ritam sekcija iza nek je jos jedan sa klavijaturom koji drzi ritam i sa bubnjarem a da se to i naplati ja bi to najradije ali kazem ove kod mene toga nema vec 10god a i kad sviram npr mix u rumbu ili sa sa sve jedno neko dodje i kaze pusti onu..tako da svirao ne svirao isto je...pa onda sto bi se jebavao. A semplove sam ubacio koji su za Tyros4 i cuju se opasno, inace sviram na S770 i za solo po nekad ali sve manje nosim starog tritona tako da ne bi uzimao skuplju klavijaturu samo da u nju ubacim iste semplove i da se isto cuje ko ova sto je vec imam a jeftinija je tri puta. Po nesto i znam ali oko harmonizera nista ne znam zato pitam.I da..kad se na midi ubaci semplovani bas i dobar ibanez (stavicu neki link sa mog kanala ako je to dozvoljeno na forumu da cujes)...to stvarno dobro zvuci a gledao sam kod tebe na kanalu napravio si dobre presete VL 3 cini mi se i sve je super kad ga ti skockas pa me i to interesovalo a nisam hteo tamo na kanal da te smaram da li to tako spakovano (da kupim naravno presete) moze posle da radi bez neke velike komplikacije i sto menjanja kod svake pesme

Promijenjeno od psr (25.08.2019 u 17:20 sati)
psr je offline   Reply With Quote