Videti jedan post
Star 09.11.2020, 13:17   #3
mll
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2020
Postovi: 35
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
mll ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od Otpisani-EA7 Pokaži Post
1. Nije nikakva glupost sto ti menja ritam, radi se o tome da mozes vezati namensku boju uz neki namenski ritam recimo i tako kada pozoves boju on ti odma pozove potreban ritam, ako neces da ti menja ritam tokom odabira boje, jednostavno pritisnes dugme Lock, koje se nalazi pored dugmeta Split

2. Ritmove sa flesha kopiras tako sto odes u menu, druga strana file utility, gore odaberes int/ext,znaci ti stavis ext, my styles recimo, option, copy, odaberes sta hoces kopirati mozes i vise od jednom, onda zasvetli zeleno dugme enter, nakon entera znaci da si kopirao i sada promenis gore umesto ext stavis na int memoriju, odaberes folder gde zelis prebaciti, onda option pa zatim Paste, i staylovi su kopirani na zeljenom mestu

Break se uglavnom nalazi na Intro4

To sto kad stisnes End a on i dalje svira, znaci da na tom staylu je napravljena i 5. variacija, to se pojavljuje na brminim ritmovima, variacije i prelaze mozes stavljati na variation 1-4 i jos na Ending 1-4 a moze se stavljati i na intro 1-4

ukratko o ovome a kada uhvatim vremena napisacu ti i ostatak, nije nista koplikovano

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Hvala ti.
Večeras ću probati kako si napisao.
Kod mene brma ritmovi imaju, ali ni jedna tipka od 4 ne daju ritam.
Ima folder i JV, ima bass jedino ako držim neku tipku lijevo, bubnjeve nema.
Reximo ima pjesma kockar piše, i sve što svira na tom kao ritmu je bass, ako držim tipku.

Ritmovi na roland Srbija imaju u My styles, ali izgleda da taj folder ne da kopirati, samo udk i upg.
Dodato:
Play dugmić mi je isto grub na desnoj strani baš, više puta ofula kad stisnem.
Dok na lijevoj odma hvata.

Nov sam kupio, možda se nije razradilo.

Promijenjeno od mll (09.11.2020 u 14:46 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
mll je offline   Reply With Quote