Videti jedan post
Star 02.08.2019, 00:31   #21
psr
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 27.02.2019
Postovi: 172
Downloads: 269
Uploads: 0
Rekao HVALA: 17
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
psr ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Priznajem nisam. Kupio sam neki stari vhm il nesto tako al komplikovan je a i cim se ugasi, odnosno crkne baterija mora ponovo da se steluje. A pevam, aj da se ne hvalim, bez greske, jer sviram sto godine vec pa sam milion puta cuo sve sto sviram i ne treba mi stvarno nesto ekstra nego eto kad treba da stisnem tercu gornju ili donju i eto po nekad samo pratece u refrenu. Ali vec kad bi trebalo da se bavim harmonijom i presetima, od toga sam operisan. A citao sam neki kazu lak je za rukovanje voice live tuch neki digitech al stvarno ne znam nista. Da li kod digitecha mozda jeste lakse jer stisnes npr G i picis (odakle sviras) ili kod nekog drugog a najsrecniji bi bio kad bi mogo da ubodem u klavijaturu i kad je npr midi fajl da odatle vadi odakle ide pesma i samo po nekad da iskoristim za refrene. Nista prezahtevno jer sam smotan za nesto teze
Ili jos bolje da moze sam omoj glas da prati bez ikakvih dodatnih podesavanja. Ako je to u opste moguce

Promijenjeno od casper (02.08.2019 u 09:31 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
psr je offline   Reply With Quote