Videti jedan post
Star 01.03.2008, 21:21   #7
dugmic
Drugar foruma
 
dugmic's Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.11.2006
Mjesto: chicago
Postovi: 67
Downloads: 964
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvaljeno 1 puta u 1 Postu
Instrumenti: guerrini dugmetara i pa 800
dugmic befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Lächeln

Citat:
Originalno postovano od Roso Pokaži Post
kafana mi sve od boze V. :-)
iskren sam i moram da kazem da nemam iskustva s kafanama jer sam mlad al mislim
tipicne pjesme od sinana ej otkad sam se rodio, hvala ti za dane,
halid beslic tebi i meni za prosle dane, eh kad bi ti , serif konjevic gdje je sad, sanjam je sanjam je, dzej ugasi la si me, hakala kafandzio otvori kafanu, od mileta kockar i jos hiljadu takvi bi se moglo nabrajat! ima sto posto i bolji pjesama sto i ja upce neznam ali mislim da nije lose kad bi se koja od ovih odsvirala!

pozdrav
boljeje kopati njivy nego svirati y kafani , kako koje gluposti , kao sto znas danas se sve svirajy skoro gluposti idi ti na fakultet decko a muzika nekati bude hobi takoje to sinko, jasam dozivljavao tip slomije flasy pa e sacy malo dati secem meove od harmonike ay stasam dozivljavao , sa harmonikom mozes klisnuti a sa dvoje orgulje malo teze postose danas svirajy ove kante od tako zvani arrangera , y to vreme mismo svirali dvojke , kao sto kosmajac pokusava da vrati y zivot ostavite vi mileta i ove drugy dosadilisy sa ovim rumbama , neka malo mile peva dvojky paces da vidis kako to zvuci, imaobi historijy da pisem , jasam ycio kod ace krnjevca i njegovo oca MIJE KRNJEVCA tosy legende teskose taki tip radja, danas je ovo sve biznis.
dugmic je offline   Reply With Quote